Hakkımızda

Tarihçe

Gündoğdu Gemi - Donatım İşleri

Tersane sektöründe faaliyeti 2000 yılında başlamış olup daha sonra kendi firmalarını 10.02.2012 tarihinde Mürsel Gündoğdu, Metin Gündoğdu, Ramazan Gündoğdu üç kardeşin önderliğinde aile şirketi olarak sağlam bir temel üzerine uzman kadrosu ile kurulmuştur. Tuzla merkezli olup türkiye’nin çeşitli yerlerinde bir çok tersane ve gemilerde çalışmalarına devam etmektedir.

Güven ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak gemi iç donatım ve tamir bakım hizmetleri vermekteyiz. Maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak için farklı alternatifler sunarak müşteri odaklı çözümler sunuyoruz.

Misyon

Müşterilerimize projelerimizi en kolay şekilde sunarak projenin tüm süreçlerinde kural bütünlüğünden ve kalitemizden ödün vermeden en uygun fiyatlarla, müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamak.

Vizyon

Kalite ve Güven temelinde tüm dünyada müşteri beklentilerini inovatif düşüncelerle kural bütünlüğü içinde tasarladığımız projelerimiz ile en üst düzeyde karşılayarak denizcilik sektöründe değişime ve yeniliğe öncülük eden bir firma olmak.

Çalışma Saatleri

 • Hafta İçi
  09:00 - 19:00
 • Hafta Sonu

 • Cumartesi
  09:00 - 17:00
 • Pazar
  09:00 - 17:00

Bilgi Formu

  Bize Ulaşın

  Güven ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak gemi iç donatım ve tamir bakım hizmetleri vermekteyiz.

  Evliya Çelebi Mah Rauf Orbay Cad No:19 Tuzla /İstanbul